چاپ پارچه

چاپ پارچه

نوین میرعماد تخصصی ترین مرکز چاپ پارچه

چاپ پارچه

چاپ لیوان تبلیغاتی

 چاپ پارچه

چاپ لیوان های تبلیغاتی با بهترین کیفیت چاپ  و ارزان ترین و منطقی ترین قیمت

چاپ شال و روسری

 چاپ پارچه

چاپ انواع شال و روسری با کیفیت عالی و قابلیت شستشو و عمر طولانی با دستگاههای حرفه ای همراه با قیمت مناسب برای تولیدات انبوه و تولیدکنندگان

چاپ پرچم های مذهبی

 چاپ پارچه

 چاپ انواع پرچمات عزاداری ،ولادت و ایام مذهبی با کیفیت های عالی

چاپ مانتو

چاپ پارچه

چاپ انواع مانتو با کیفیت برتر برای تولید کنندگان باقیمت های استثنایی

چاپ لباس های تبلیغاتی

چاپ پارچه

 چاپ انواع لباس های تبلیغاتی از جمله تیشرت ،شال ،گرمکن ورزشی و لباس های تبلیغاتی و اسپانسری با کیفیت عالی و قیمت مناسب

چاپ فرش و تابلو فرش

 چاپ پارچه

مجموعه نوین میرعماد با بکارگیری از بهترین دستگاههای روز ،چاپ انواع فرش و تابلو فرش را با کیفیت و ماندگاری بالا همراه با قیمت های فوق العاده انجام میدهد

چاپ پارچه

چاپ پارچه

چرا چاپ پارچه نوین میرعماد؟

چاپ پارچه

آشنایی با چاپ سابلیمیشن روی پارچه و اشیاء

چاپ سابلیمیشن یک روش چاپ روی اشیاء می باشد که به وسیله این سیستم چاپ امکان چاپ روی بسیاری از سطوح با کیفیت و ماندگاری بالا و همچنین قیمت مناسب،در تیراژ حتی ۱ عدد امکان پذیر می باشد.ولی قبل از توضیح این روش چاپ، باید بدانیم که تصعید یا Sublimation چیست، همانطور که می دانیم بطور معمول مواد در سه حالت جامد، مایع و گاز در طبیعت موجودند، اکثر مواد در اثر گرما از حالت جامد به مایع (ذوب) و سپس به گاز (تبخیر) تبدیل می شوند و با سرد شدن از گاز به مایع (میعان) و از مایع به جامد (انجماد) تبدیل می شوند. ولی در طبیعت موادی وجود دارند که فقط در دو حالت جامد و گاز هستند این مواد در اثر گرما از حالت جامد مستقیما به گاز تبدیل شده و با سرد شدن مستقیما جامد می شوند. به تبدیل مستقیم از حالت جامد به گاز تصعید گفته می شود. این خاصیت اساس روش چاپ تصعیدی است، جوهر استفاده شده در روش چاپ تصعیدی این خاصیت را دارد که در دمای حدود ۱۸۰ درجه سانتیگراد مستقیما از حالت جامد به گاز تبدیل شود. با این روش می توان تصویر چاپ شده را از روی کاغذ مخصوص به شی مورد نظر انتقال داد.
در این روش، تصویر دلخواه با استفاده از یک پرینتر خانگی و جوهر Sublimation روی کاغذ مخصوص چاپ می شود. سپس تصویر چاپ شده روی شی مورد نظر گذاشته می شود و در مجاورت گرما و حرارت به سطح جسم منتقل می شود. وجود یک پوشش مخصوص روی شی از پاک شدن تصویر چاپ شده جلوگیری می کند. مهمترین مزایای این روش چاپ، هزینه پایین دستگاه های چاپ و همچنین امکان چاپ در تیراژ پایین است.
تصویر چاپ شده با استفاده از یک دستگاه پرس حرارتی، گرم شده و به شی مورد نظر فشرده می شود، در اثر گرما جوهر تشکیل دهنده تصویر به حالت گاز در آمده و تحت فشار پرس، روی پوشش مخصوص شی منتقل می شود.
از این روش برای چاپ روی بشقاب، لیوان، کاشی، پازل، ماوس پد و … استفاده می شود. بشقاب ها و لیوان های چاپ شده با این روش قابل شستشو حتی با ماشین ظرفشویی هستند.
پرس های حرارتی در انواع مدور (مخصوص ماگ، لیوان، گلدان و …)، تخت (مخصوص کاشی، پازل و …)، پرس بشقاب، پرس کلاه و همچنین پرس های چند کاره تولید می شود. 

چاپ پارچه

چاپ پارچه

برخی از مشتریان ما

چاپ پارچه

چاپ پارچه   چاپ پارچه

معرفی مجموعه تخصصی چاپ پارچه نوین میرعماد

مجموعه بزرگ نوین میرعماد اولین مرکز تخصصی چاپ پارچه با تونمندی بسیار بالا درعرصه چاپ پارچه در کشور شناخته میشود.این مجموعه با بهره گیری از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های روز دنیا همراه با پرسنلی کاملا با تجربه  و متبهر و آموزش دیده فعالیت نموده است  .کیفیت بسیا ربالا و خدمات بسیار ارزشمند همراه با قیمت ها ی منطقی و صداقت در کار توانسته است در عرصه خود ،اشتغال زایی بوجود اورد  و  باعث تولید ملی و استقلال شود.همچنین با گسترس مجموعه نوین میرعماد و ایجاد مجموعه هایی برای تولید مصنوعاتی از جنس پارچه پا به عرصه تولید گذارد. وبا بهترین کیفیت وبا ثبت برند رام دیزاین به فروش رساند هم اکنون تولیدات ما به بسیاری از کشور های جهان عرضه و در اکثر فروشگاه های اینترنتی  و افلاین کشور فروخته و عرضه میگردد اعتماد مردم به توان ملی و داخلی و اعتماد به استعداد های کشور میتواند رشد و شکوفایی کشور عزیزمان را به بهترین قله های طرقی برساند.

چاپ پارچه

شماره های تماس :۰۹۱۲۳۹۴۵۷۹۳-۰۹۱۹۶۲۶۱۶۵۷- ۵۵۸۵۴۳۱۳-۰۲۱

ایمیل : info@novinmiremad.ir

آدرس : تهران ، باقر شهر شهر سنگ کوچه گل زنبق پنجم سومین سوله درب طوسی رنگ شماره ۱۵
چاپ پارچه  

چاپ پارچه

چاپ پارچه

تمامی حقوق متعلق به مجموعه چاپ پارچه نوین میرعماد است. 

طراحی و پشتیبانی: واحد فناوری اطلاعات مجموعه چاپ نوین میرعماد

C o p y r i g h t © ۲۰۱۵ - ۲۰۱۹

 

     چاپ پارچه  چاپ پارچه   چاپ پارچه