چاپ پارچه

چاپ بر روی انواع پارچه

چاپ پارچه

تبلور ایده چاپ برروی انواع پارچه از آنجایی شکل گرفت که روز آمد شدن صنعت نساجی و نیز صنایع پیرامون پارچه نیاز لاینفک احیای این صنعت در کشور شد .بی شک همکاری تنگاتنگ صنعت نساجی و پارچه باصنعت مد رمز پیشرفت جهانی این صنعت بوده است  .لذا برآن شدیم تا با ارزیابی بازار و نیاز سنجی این صنعت در کشور گامی هرچند کوچک ولی مهم و راهبردی در جهت روز آمدی صنعت پارچه و چاپ کشوربرداریم .رویکرد کارآفرینی و نگاه ملی به صنایع کشور ،انتقال تکنولوزی و تکنیک های کاری رابه داخل کشور ایجاب می نمود .لیکن مرکز چاپ نوین میر عماد با شناسایی و انتخاب کارشناسی به روز دستگاههادرسطح جهان اقدام به انتقال این فن آوری به داخل کشور نمود .

نوین میر عماد تنها مرکز تخصصی چاپ دیجیتال پارچه ،برای اولین بار در ایران مفتخر است اعلام نماید امکان چاپ برروی انواع پارچه در ابعاد نامحدود رافراهم ساخته است .بهره گیری از آخرین تکنولوژی چاپ و عدم محدودیت در انتخاب رنگ با ترکیب 16میلیون رنگ و رزولوشن 2880 dpi،امکان چاپ هر گونه طرح برروی انواع پارچه را مقدور ساخته است این نوع چاپ صددرصد قابل شستشو و با ماندگاری بالا امکان چاپ برروی انواع مصنوعات پارچه ای در کشور را بوجود آورده است که در کاربردهای ذکر شده مورد استفاده قرار میگیرد :

 

 * محصولات فردی :شال ،روسری ،مانتو ، تی شرت ،پوشاک ورزشی ،و انواع پوشاک و لوازم جانبی

* منسوجات خانگی :وسائل تزئینی ،پارچه مبلمان ،پرده ،روکش میز ،کالای خواب ،موکت و ملحفه

* منسوجات خودرو :صندلی خودرو و وسایل حمل و نقل عمومی و .....

* پرچم :مارک ها ،علامت تجاری ، پرچم های رومیزی و تشریفات

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت چاپ پارچه با کارشناسان ما تماس حاصل نمائید .

چاپ پارچه

نوین میر عماد تنها مرکز تخصصی چاپ دیجیتال پارچه ،برای اولین باردر ایران  مفتخر است   اعلام نمایدامکان چاپ برروی انواع پارچه درابعاد نامحدود را فراهم ساخته است .

بیشتر بدانید!

چاپ فرش

نوین میر عماد برای اولین بار در ایران این امکان را فراهم ساخته است تا  بتوانیم عکس ،متن،وطرح دلخواه خود و عزیزانمان را برروی فرش مرغوب ایرانی با کیفیت بسیار عالی چاپ نموده و بتوانیم به عنوان هدیه ای ماندگار به کسانیکه دوستشان داریم تقدیم کنیم .

بیشتر بدانید!

چـــــــاپ لیوان

نوین میر عماد به عنوان مدرن ترین مجموعه چاپ دیجیتال در ایران ،این امکان را فراهم نموده تا با بهره گیری ازمدرنترین دستگاههای روز دنیابتوانیم هدیه ای تبلیغاتی مقرون به صرفه ،همراه با آرم و لگوی برند شمارا چاپ نمائیم.

بیشتر بدانید!

چاپ خدمات پارچه

نوین میر عماد تنها مرکز تخصصی چاپ دیجیتال پارچه ،برای اولین بار در ایران مفتخر است اعلام نماید ، امکان چاپ برروی انواع پارچه در ابعاد نامحدود را فراهم ساخته است.

بیشتر بدانید!

چاپ شال وروسری

ما امروزه با بسیاری از طراحان مدو لباس در داخل و خارج از ایران همکاری می نماییم .یکی از امکاناتی که این همکاری در اختیار دوستان قرار می دهد طراحی و چاپ انواع شال - روسری می باشد و بدین ترتیب  داشتن طرح منحصر به فرد برای این تولید کنندگان بسیار آسان خواهد بود .

بیشتر بدانید !

چاپ پرده

اگر به دنبال راه حلی ساده و سریع برای تغییر دکوراسیون محل کارتان و یا نشیمن منزلتان هستید .بهترین راه استفاده از پرده های چاپی می باشد که مجموعه نوین میرعماد این امکان را با دستگاه های پیشرفته فراهم ساخته است .

بیشتر بدانید!

 

 
Template Design:Dima Group