چاپ پارچه

چاپ بر روی انواع پارچه

چاپ پارچه

آیا با دستگاههای جدید مشکل چاپ با عرض های بیشتراز یک متر امکان پذیر است ؟

بله ،خوشبختانه دستگاههای جدیداین مرکز با بهره گیری از تکنولوژی های روزدنیا در صنعت چاپ امکان چاپ پارچه در عرض 160سانتی متر و طول نامحدود را فراهم ساخته است .

آیا نوع وجنس پارچه تاثیری در کیفیت چاپ دارد ؟

بله، این مرکز قادر به چاپ برروی کلیه انواع پارچه است .شایان ذکراست چاپ برروی الیاف پلی استر بهترین کیفیت چاپ را خواهد داشت .

برای اینکه بهترین کیفیت چاپ را داشته باشیم چه رنگی برای پارچه مناسب است ؟

کلیه رنگ های روشن و صدالبته رنگهای سفید و شیری بهترین کیفیت چاپ را پذیرا هستند.

استعداد و توان فنی مجموعه شما روزانه چه متراژپارچه است ؟

مفتخریم در سال 1395به چاپ 3000مترپارچه در روز رسیده ایم .

 

 

چاپ پارچه

نوین میر عماد تنها مرکز تخصصی چاپ دیجیتال پارچه ،برای اولین باردر ایران  مفتخر است   اعلام نمایدامکان چاپ برروی انواع پارچه درابعاد نامحدود را فراهم ساخته است .

بیشتر بدانید!

چاپ فرش

نوین میر عماد برای اولین بار در ایران این امکان را فراهم ساخته است تا  بتوانیم عکس ،متن،وطرح دلخواه خود و عزیزانمان را برروی فرش مرغوب ایرانی با کیفیت بسیار عالی چاپ نموده و بتوانیم به عنوان هدیه ای ماندگار به کسانیکه دوستشان داریم تقدیم کنیم .

بیشتر بدانید!

چـــــــاپ لیوان

نوین میر عماد به عنوان مدرن ترین مجموعه چاپ دیجیتال در ایران ،این امکان را فراهم نموده تا با بهره گیری ازمدرنترین دستگاههای روز دنیابتوانیم هدیه ای تبلیغاتی مقرون به صرفه ،همراه با آرم و لگوی برند شمارا چاپ نمائیم.

بیشتر بدانید!

چاپ خدمات پارچه

نوین میر عماد تنها مرکز تخصصی چاپ دیجیتال پارچه ،برای اولین بار در ایران مفتخر است اعلام نماید ، امکان چاپ برروی انواع پارچه در ابعاد نامحدود را فراهم ساخته است.

بیشتر بدانید!

چاپ شال وروسری

ما امروزه با بسیاری از طراحان مدو لباس در داخل و خارج از ایران همکاری می نماییم .یکی از امکاناتی که این همکاری در اختیار دوستان قرار می دهد طراحی و چاپ انواع شال - روسری می باشد و بدین ترتیب  داشتن طرح منحصر به فرد برای این تولید کنندگان بسیار آسان خواهد بود .

بیشتر بدانید !

چاپ پرده

اگر به دنبال راه حلی ساده و سریع برای تغییر دکوراسیون محل کارتان و یا نشیمن منزلتان هستید .بهترین راه استفاده از پرده های چاپی می باشد که مجموعه نوین میرعماد این امکان را با دستگاه های پیشرفته فراهم ساخته است .

بیشتر بدانید!

 

 
Template Design:Dima Group