چاپ پارچه

چاپ بر روی انواع پارچه

چاپ پارچه

مجموعه نوین میرعماد مفتخر است  با توجه به رعایت کیفیت و همچنین ارج نهادن به مشتریان عزیز ، پارچه ها و محصولات چاپ شده شما را با بهترین کیفیت و با استفاده از تکنولوژی و دستگاهای روز دنیا بصورت طاقه پیچی شده درآورد و این امر میتواند سهولت حمل و نقل، بالا بردن کیفیت در حمل و نقل همراه بدون کمترین و کوچکترین آسیبی محصولات شما به دستتان ارسال شود. مجموعه نوین میرعماد سهولت حمل و نقل همراه با بازدهی بالا در کیفیت طاقه پیچی ، این قول را به شما میدهد که از این مجموعه رضایت کافی را داشته و همیشه  جزو مشتریان  ثابت این مجموعه خواهید ماند .

چاپ پارچه

نوین میر عماد تنها مرکز تخصصی چاپ دیجیتال پارچه ،برای اولین باردر ایران  مفتخر است   اعلام نمایدامکان چاپ برروی انواع پارچه درابعاد نامحدود را فراهم ساخته است .

بیشتر بدانید!

چاپ فرش

نوین میر عماد برای اولین بار در ایران این امکان را فراهم ساخته است تا  بتوانیم عکس ،متن،وطرح دلخواه خود و عزیزانمان را برروی فرش مرغوب ایرانی با کیفیت بسیار عالی چاپ نموده و بتوانیم به عنوان هدیه ای ماندگار به کسانیکه دوستشان داریم تقدیم کنیم .

بیشتر بدانید!

چـــــــاپ لیوان

نوین میر عماد به عنوان مدرن ترین مجموعه چاپ دیجیتال در ایران ،این امکان را فراهم نموده تا با بهره گیری ازمدرنترین دستگاههای روز دنیابتوانیم هدیه ای تبلیغاتی مقرون به صرفه ،همراه با آرم و لگوی برند شمارا چاپ نمائیم.

بیشتر بدانید!

چاپ خدمات پارچه

نوین میر عماد تنها مرکز تخصصی چاپ دیجیتال پارچه ،برای اولین بار در ایران مفتخر است اعلام نماید ، امکان چاپ برروی انواع پارچه در ابعاد نامحدود را فراهم ساخته است.

بیشتر بدانید!

چاپ شال وروسری

ما امروزه با بسیاری از طراحان مدو لباس در داخل و خارج از ایران همکاری می نماییم .یکی از امکاناتی که این همکاری در اختیار دوستان قرار می دهد طراحی و چاپ انواع شال - روسری می باشد و بدین ترتیب  داشتن طرح منحصر به فرد برای این تولید کنندگان بسیار آسان خواهد بود .

بیشتر بدانید !

چاپ پرده

اگر به دنبال راه حلی ساده و سریع برای تغییر دکوراسیون محل کارتان و یا نشیمن منزلتان هستید .بهترین راه استفاده از پرده های چاپی می باشد که مجموعه نوین میرعماد این امکان را با دستگاه های پیشرفته فراهم ساخته است .

بیشتر بدانید!

 

 
Template Design:Dima Group